Lygio matuokliai skysčiams

Nuolatinis skysčių lygio matavimas gali būti paremtas įvairiomis technologijomis. UAB Interautomatika prekiauja talpuminiais, ultragarsiniais, hidrostatiniais, magnetostrikciniais, radariniais bei hidrostatiniais lygio matuokliais skirtais skysčių lygio matavimui. Tarp mūsų atstovaujamų gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Hycontrol, Fine Tek, Aplisens, Balluff ir kt., visada rasime optimalų sprendimą Jūsų poreikiams.

Ultragarsiniai lygio matuokliai yra naudojami nekontaktinio skysčių lygio matavimui talpose ir rezervuaruose. Šie ultragarsiniai lygio matuokliai dažniausiai turi analoginį 4-20 mA arba 0-10 V išėjimo signalą. Taip pat gali turėti ir Modbus ar Hart protokolus.


Daugiau

Mikrobanginiai lygio matuokliai (angliškai vadinami guided radar, TDR) yra naudojami nuolatinio skysčių lygio matavimui. Mikrobanginių lygio matuoklių išduodamas signalas gali būti analoginis 4-20 mA, 0-10 V bei turėti Hart, Modbus ar Porfibus protokolus. Mikrobanginiai lygio matuokliai pasižymi geru tiklsumu +/- 2 mm ir galimybe matuoti dviejų terpių sandūras, pvz.: vandens ir naftos produktų.


Daugiau

Radariniai lygio matuokliai pasižymi geru tikslumu, atsparumu dulkėms, garams ir agresyvioms terpėms, aukštam slėgiui ir karščiui. Mūsų atsatovaujami Hycontrol ir FineTek radarinių lygio matuoklių gamintojai siūlo sprendimus, kuriais galime matuoti atstumus iki 60 m. Priklausomai nuo terpės ir taikymo yra parenkamas radarinio lygio matuoklio tipas ir antena. Radariniai lygio matuokliai gali turėti analoginius 4-20 mA išėjimo signalus ir protokolus, tokius kaip Modbus, Profibus ar Hart.


Daugiau

Lygio kolonėlės skirtos skysčių lygio matavimui, dar vadinamos lygio stiklai (by-pass). Lygio kolonėlės gali būti komplektuojamos su magnetinėmis plūdėmis, lygio vėliavėlėmis, magnetostrikciniais lygio matuokliais ar ribinio lygio jutikliais. Apvadinis lygio indikatorius turi du šoninius pajungimus. Lygio kolonėlės gali būti komplektuojamos su drenavimo vožtuvais ir pan.


Daugiau

Talpuminiai lygio matuokliai naudojami skysčio lygio matavimui yra paremti aplinkos dielektrinės svarbos pasikeitimu. Talpuminio lygio matuokliai turi analoginį 4-20 mA arba 0-10 V išėjimo signalą. Dažniausiai talpuminiai lygio matuokliai naudojami vandens katilo lygio matavimui.


Daugiau

Magnetostrikciniai lygio matuokliai ir pozicionieriai yra taikomi skysčių lygio matavimui, hidraulinių cilindrų pozicionavimui ir kt. Šie lygio matuokliai pasižymi ypač dideliu tikslumu: 0,02%. UAB Interautomatika tiekiami Balluff ir Fine Tek magnetostrikciniai lygio matuokliai gali išduoti įvairius išėjmo signalus: 4-20 mA, 0 - 10V, Modbus, Profibus ar impulsinį.


Daugiau

Interautomatika © 2019