Lygio jungikliai biriems produktams

UAB Interautomatika atstovauja Hycontrol, Balluff ir FineTek lygio jungiklių gamintojus. Biriems produktams dažniausiai naudojami trijų tipo lygio jungikliai: menteliniai lygio jungikliai (dar gali būti vadinami rotaciniai lygio jungikliai), vibraciniai lygio jungikliai (gali būti vadinami kamertoniniai lygio jungikliai) ir talpuminiai lygio jungikliai.

Rotaciniai (arba menteliniai) lygio matuokliai yra naudojami birių produktų lygio indikacijai. Kai produktas pasiekia rotacinį lygio jungiklį, mentelė yra blokuojama ir išduodamas diskretinis SPDT tipo išėjimo signalas.


Daugiau

Vibraciniai lygio jungikliai yra skirti birių produktų lygio indikacijai. Šie lygio jungikliai biriems produktams gali būti tiesioginės aprkovos arba turėti diskretinį išėjimo signalą PNP/NPN.


Daugiau

Talpuminiai lygio jungikliai gali būti skirti tiek skystiems, tiek biriems produktams. Kai medžiaga pradeda kontaktuoti su talpuminiu lygio jungikliu, tai jungiklis pakeičia savo būseną ir išduoda PNP/NPN signalą arba rėlinį kontaktą.


Daugiau

Ultragarsiniai lygio jungikliai yra skirti skysčių bei birių produktų lygio indikacijai. Šie lygio jungikliai gali turėti kelis diskretinius išėjimo signalus, kurie suveikia esant nustatytam produkto lygiui. Ultragarsinai lygio jungikliai taip pat gali būti naudojami ir vietoj optinių lygio jungiklių, esant didesniam dulkių ar garų kiekiui aplinkoje.


Daugiau


Interautomatika © 2019