Lygio matuokliai biriems produktams

UAB Interautomatika atstovauja Hycontrol, Balluff ir FineTek lygio matuoklių gamintojus. Birių produktų nuolatinio lygio matavimui galime naudoti radarinius, ultragarsinius bei mikroimpulsinius (TDR) lygio matuoklius. Priklausomai nuo pasirinkto lygio matuoklio tipo, jie gali išduoti analoginius 4-20 mA, 0-10 VDC išėjimo signalus ar perduoti duomenis skaitmeniniu būdų: Modbus, Profibus ir kt. protokolais.

Radariniai lygio matuokliai pasižymi geru tikslumu ir atsparumu dulkėms, todėl puikiai tinka birių produktų lygio matavimui. Šie lygio matuokliai taip pat yra atsparūs agresyvioms terpėms, aukštam slėgiui, karščiui. Mūsų siūlomi radariniai lygio matuokliai gali matuoti net iki 60 m. atstumu. Taip pat šie radariniai lygio matuokliai gali turėti įvairius išėjimo signalus ir protokolus, tokius kaip: Modbus, Profibus ir Hart.


Daugiau

Mikrobanginiai lygio matuokliai (angliškai vadinami guided radar, TDR) yra naudojami birių produktų nuolatinio lygio matavimui. Mikrobanginiai lygio matuokliai gali išduoti analoginį signalą 4-20mA ar HART, Modbus protokolus.


Daugiau

Ultragarsiniai lygio matuokliai yra naudojami nekontaktinio birių produktų lygio matavimui. Šie ultragarsiniai lygio matuokliai išduoda analoginį signalą 4-20 mA ir gali turėti HART ar Modbus protokolus.


Daugiau

Interautomatika © 2019