Lygio jungikliai skysčiams

UAB Interautomatika atstovauja Balluff, FineTek, Aplisens, Hycontrol lygio jungiklių gamintojus. Šie jungikliai yra skirti įvairių medžiagų lygio indikacijai ir proceso kontrolei. Lygio jungikliai išduoda diskretinius atviro kolektoriaus (PNP ar NPN) siganalus arba sausą kontaktą, kurie ir padeda nustatyti lygį bei kontroliuoti procesą.

Talpuminiai lygio jungikliai yra taikomi skystų ir birių medžiagų lygio indikacijai. Šie lygio jungikliai paprastai išduoda atviro/uždaro kolektoriaus PNP/NPN signalus arba sausą kontaktą. Talpuminiai lygio jungikliai gali veikti neinvaziniu būdu, t.y. per plastikinės talpos sienelę.


Daugiau

Vibraciniai lygio jungikliai gali būti naudojami skystos medžiagos lygio indikacijai arba kaip siurblio apsauga nuo sausos eigos. Vibraciniai lygio jungikliai išduoda tiesioginės apkrovos, atviro ar uždaro kolektoriaus signalus (PNP/NPN).


Daugiau

Plūdiniai lygio jungikliai yra skirti skysčių lygio indikacijai. Šie lygio jungikliai gali būti montuojami iš talpos šono, viršaus, apačios ar panardinami su kabeliu.


Daugiau

Plūdinio lygio jungikliai su kabeliu dažniausiai yra naudojami nuotekų lygio indikavimui. Dėl savo konstrucijos šie plūdiniai lygio jungikliai yra atsparūs teršalams, o kontaktų aprova yra pakankama, kad galėtų tiesiogiai valdyti siurblį. Plūdiniai lygio jungikliai su kabeliu paprastai turi SPDT kontaktus.


Daugiau

Srauto rėlių paskirtis yra skysčio srauto indikavimas. Srauto relės būna mechaninės arba termodispersinės. Priklausomai nuo srauto relės tipo, skiriasi jų matuojami srautai, darbinė temperatūra ar darbinis slėgis. Šios srauto relės išduoda diskretinius sauso kontakto signalus arba atviro/uždaro kolektroriaus signalus (PNP/NPN).


Daugiau

Interautomatika © 2019