Manometrai

UAB Interautomatika atstovauja gerai žinomus manometrų gamintojus - Itec ir Ashcroft. Manometrai tinkami naudoti visose pramonės technologijų srityse, nes matuoja slėgį, slėgio skirtumą bei vakuumą skysčiuose ir dujose. Mūsų siūlomi manometrai turi platų matavimo diapazoną nuo absoliutaus nulio iki tūkstančio barų. Visi manometrai pagaminti pagal EN 837-1, PED 97/23/EC direktyvos standartus bei turi CE žymėjimą

Žalvariniai manometrai yra komercinės paskirties manometrai, naudojami centrinio šilydmo ar vandentiekio sistemose.


Daugiau

Nerūdyjančio plieno manometrai yra skirti naudoti su agresyviais skysčiais arba dujomis. Šie manometrai sėkmingai naudojami energijos, vandens, chemijos, naftos, maisto ir kitose pramonėse.


Daugiau

Membraniniai manometrai yra skirti naudoti su agresyviomis, klampiomis ir užterštomis terpėmis. Šie membraniniai manometrai dažniausiai naudojami nuotekų, chemijos, naftos, energijos, maisto bei kitose pramonėse.


Daugiau

Manometrai su glicerino ar silikono alyvos užpildu yra skirti naudoti su skysčiais ir dujomis tuose technologiniuose procesuose, kuriuose galimos vibracijos, terpės slėgio pulsacijos, hidrauliniai smūgiai ar korozinė aplinka. 


Daugiau

Elektrokontaktiniai manometrai yra skirti signalizuoti, matuoti ir valdyti slėgį sistemoje rėliniu kontaktu įvairiose pramonės srityse. Šie manometrai skirti naudoti su skysčiais, alyva ir dujomis.


Daugiau

Kapsuliniai manometrai yra skirti mažų slėgių matavimui, reguliavimui ir valdymui įvairiose pramonės srityse. Šie manometrai naudojami su skysčiais, alyva ir dujomis. 


Daugiau


Interautomatika © 2019