Slėgio jutikliai

UAB Interautomatika yra Danfoss, Aplisens, Kimo, Balluff įgaliotas atstovas. Slėgio jutikliai tinka visose pramonės technologijų srityse, nes yra skirti matuoti ne tik slėgį ar jo skirtumą, bet ir vakuumą, srauto lygį, tūrį skysčiuose ir dujose. Mūsų siūlomi slėgio jutikliai yra skaitmeniniai arba analoginiai turintys platų matavimo diapazoną nuo kelių mbar iki kelių šimtų barų. Visi slėgio jutikliai pagaminti pagal ES direktyvos standartus ir turi ATEX, laivyno DNV, Loyd, saugos SIL2, MID ir kitus standartus.

Diferenciniai slėgio jutikliai yra skirti matuoti dujų, skysčių slėgio perkrytį, srautą. Šie slėgio jutikliai tinkami naudoti su skysčiais, alyva ir dujomis.


Daugiau

Santykinio ir absoliutaus slėgio jutikliai gali būti naudojami santykinio ir vakuuminio slėgio bei lygio matavimui vamzdynuose ir talpose. Šie slėgio jutikliai tinkami naudoti su skysčiais, alyva ir dujomis.


Daugiau

Hidrostatiniai lygio matuokliai yra skirti matuoti slėgį, lygį rezervuaruose, grežinuose bei technologiniuose vamzdynuose. Šie lygio matuokliai tinkami naudoti su švariomis ir užterštomis terpėmis. 


Daugiau

Interautomatika © 2019