Slėgio relės

UAB Interautomatika atstovauja gerai žinomus slėgio rėlių gamintojus - Danfoss, Ashcroft, Kimo, Norgren. Slėgio relės tinka visose pramonės technologijų srityse, nes yra skirtos palaikyti slėgį, slėgio skirtumą, lygį skysčiuose ir dujose. Mūsų siūlomos slėgio relės turi platų matavimo diapazoną nuo kelių mbar iki kelių šimtų barų. Visos slėgio relės pagamintos pagal ES direktyvos standartus ir turi ATEX, laivyno DNV, Loyd, saugos SIL2 patviritnimus.

Mechaninės slėgio relės skirtos slėgio reguliavimui, valdymui, signalizacijai technologiniuose vamzdynuose bei talpose įvairiose pramonės srityse. Slėgio relės tinkamos naudoti su skysčiais, alyva ir dujomis.


Daugiau

Diferencinės temperatūros relės skirtos skirtuminės temperatūros reguliavimui ir valdymui vamzdynuose bei įvairiose talpyklose. Diferencinės slėgio relės tinkamos naudoti matuoti temperatūrą skysčiuose, alyvoje ir dujose.


Daugiau

Šios sprogioje zonoje tinkamos naudoti slėgio relės, turi ATEX sertifikatus ir yra skirtos slėgio ir diferencinio slėgio reguliavimui, valdymui, signalizacijai technologiniuose vamzdynuose bei talpose įvairiose pramonės srityse. Slėgio relės tinkamos naudoti su skysčiais, alyva ir dujomis.


Daugiau

Elektroninės slėgio relės skirtos slėgio reguliavimui, valdymui, signalizacijai technologiniuose vamzdynuose bei talpose įvairiose pramonės srityse. Šios slėgio relės yra programuojamos mygtukų pagalba, turi LCD displėjų, analoginius ir diskretinius išėjimo signalus. Slėgio relės tinkamos naudoti su skysčiais, alyva ir dujomis.


Daugiau


Interautomatika © 2019