Temperatūros keitikliai

UAB Interautomatika yra PR electronics, Limatherm, Aplisens ir Rawet įgaliotas atstovas Lietuvoje. Mes siūlome platų šių gamintojų temperatūros keitiklių asortimentą, skirtą temperatūros jutiklio signalo keitimui į srovinį 4-20 mA ar į įtamptinį 0-10V.

Ex Zonai skirti universalūs keitikliai yra naudojami visų tipų temperatūros jutiklių signalų keitimui į srovinį 4-20 mA arba į įtampinį 0-10V signalą. Ex išpildymo keitikliai taip pat gali atlikti kalibratoriaus funkciją, simuliuoti signalą, keisti kitus analoginius signalus arba juos invertuoti.


Daugiau

Universalūs temperatūros keitikliai yra skirti visų tipų temperatūros jutiklių signalo keitimui į srovinį 4-20 mA arba į įtampinį 0-10V analoginį signalą. Šie temperatūros keitikliai taip pat gali atlikti kalibratoriaus funkciją, simuliuoti signalą, keisti kitus analoginius signalus arba juos invertuoti.


Daugiau

Šie temperatūros keitikliai yra montuojami į temperatūros jutiklio galvutę. Montuojami temperatūros keitikliai yra konfiguruojami su programine įranga. Šie keitikliai yra stabilūs ir jiems suteikiama 5 metų garantija.


Daugiau

PR electonics programinė įranga yra skirta PR electronics keitiklių programavimui. Programinę įranga sudaro keitiklis jungiamas per USB ar RS-232 prie kompiuterio bei programa, skirta Microsoft Windows operacinei sistemai.


Daugiau


Interautomatika © 2019