Temperatūros jutikliai

UAB Interautomatika yra Limatherm, Aplisens, Danfoss ir Fine-tek įgaliotas atstovas Lietuvoje. Šių gamintojų temperatūros matuokliai tinka visose pramonės srityse, nes yra skirti matuoti skysčių, dujų, aplinkos ir birių produktų temperatūrą. Temperatūros jutiklių paskirtis yra atlikti temperatūros matavimus ir išduoti pasirinktą elektrinį signalą, atitinkantį temperatūros reikšmę. Mes siūlome jutiklius, kurių diapazonas yra nuo -200°C iki 1700°C.

Temperatūros jutikliai su pakeičiamu jutikliu yra skirti matuoti skysčių ir dujų temperatūrą. Šių temperatūros jutiklių matavimo elementus galima pakeisti nenutraukus proceso.


Daugiau

Temperatūros jutikliai su nepakeičiamu jutikliu yra skirti temperatūros matavimams skystose ir dujinėse terpėse. Lengvesniam aptarnavimui šiuos jutiklius rekomenduojame montuoti į termogilzes.


Daugiau

Temperatūros jutikliai su keramika (termoporos) yra tinkami naudoti terminio apdorojimo krosnyse, katilinėse ir t.t. Šie temperatūros jutikliai turi apsauginę keraminę gilzę, kuri papildomai gali būti apsaugota išoriniu, karščiui atspariu, plieno sluoksiu.


Daugiau

Paviršiniai temperatūros jutikliai yra skirti įvairių talpų, įrengimų ir vamzdynų paviršių temperatūros matavimams. Ant paviršiaus jie yra tvirtinami varžtais, dirželiais ir magnetais.


Daugiau

Temperatūros jutikliai su mineralizacine izoliacija yra skirti matuoti temperatūrą, kur yra nedidelė šiluminė inercija, ir sunkiai prieinamose vietose.


Daugiau

Šie temperatūros jutikliai yra skirti matuoti skysčių, dujų ir aplinkos temperatūrą vėdinimo sistemose.


Daugiau

Temperatūros jutikliai šilumos skaitikliams yra skirti darbui su šilumos apskaitos prietaisais.


Daugiau

Temperatūros jutikliai skirti maisto pramonei yra higieninio išpildymo ir skirti atlikti matavimus maistinėse terpėse. Visi jutikliai turi nacionalinio higienos instituto (PZH) atestatus.


Daugiau

Temperatūros jutikliai sprogiai zonai skirti temperatūros matavimams sprogiose ir potencialiai sprogiose zonose. Mes galime pasiūlyti Exd, Exe, Exi konstrukcijų jutiklius, skirtus 0, 1, 2 zonoms. Visi temperatūros jutikliai atitinka bendra europietišką standartą ATEX.


Daugiau

Temperatūros jutikliai su kabeliu yra kompaktiški ir skirti matuoti temperatūrą skysčiuose, dujose, įvairiose įrengimų dalyse ir sunkiai prieinamose vietose.


Daugiau

Temperatūros jutikiai siloso talpoms yra skirti atlikti matavimus grūdų talpyklose, kur temperatūra yra matuojama skirtinguose lygiuose, todėl matavimo elemetai jutiklyje gali būti išdėstyti 0.5 metro intervalais.


Daugiau

Lauko ir patalpos temperatūros jutikliai yra sieninio arba paviršinio montavimo ir skirti aplinkos temperatūros matavimams.


Daugiau


Interautomatika © 2019