Temperatūros relės

UAB Interautomatika yra Danfoss, Ashcroft, Kimo įgaliotas atstovas Lietuvoje. Šių gamintojų temperatūros relės tinkamos įvairiose pramonės srityse, nes palaiko temperatūrą, temperatūros skirtumą ir lygį tiek skysčiuose, tiek dujose. Mūsų siūlomų temperatūros rėlių diapozonas yra nuo -60°C iki 400°C. Visos rėlės pagamintos pagal ES direktyvos standartus ir turi ATEX, laivyno DNV, Loyd ir kitus standartus.

Mechaninės temperatūros rėlės skirtos temperatūros reguliavimui ir valdymui vamzdynuose bei įvairose talpyklose. Šios relės tinkamos naudoti skysčių, alyvos ir dujų terpėse.


Daugiau

Šios, sprogioje zonoje tinkamos naudoti, temperatūros relės turi ATEX sertifikatus ir yra skirtos temperatūros reguliavimui bei valdymui vamzdynuose ir įvairose talpyklose. Temperatūros relės sprogiai zonai tinkamos naudoti skysčių, alyvos ir dujų terpėse.


Daugiau

Rėlės vėdinimo sistemoms naudojamos be perstojo matuoti temperatūrą ir valdyti atitinkamas šildymo, šaldymo ar vėdinimo sistemas.


Daugiau

Diferencinės temperatūros relės skirtos skirtuminės temperatūros reguliavimui ir valdymui vamzdynuose bei įvairiose talpyklose. Šios slėgio relės tinkamos naudoti matuoti temperatūrą skysčiuose, alyvoje ir dujose.


Daugiau


Interautomatika © 2019