VACON 100 FLOW

2012.12.18

Vacon pristato VACON 100 FLOW, skirtą siurbliams ir ventiliatoriams

 

AC dažnio keitiklių gamintojas Vacon pristo naująjį VACON® 100 FLOW – AC dažnio keitiklį pritaikytą specialiai siurbliams ir ventiliatoriams. Naujasis dažnio keitiklis papildo VACON 100  produktų šeimą ir siūlo universalų srauto valdymą vandeniui, nuotekoms ir pastatų inžinerijai.

VACON 100 FLOW yra naujausias produktas trečios kartos VACON 100 produktų grupėje. Kiti šios grupės produktai yra:

  • VACON® 100 universalus dažnio keitiklis
  • VACON® 100 X dažnio keitiklis su IP66 apsauga, montuojamas ant variklio
  • VACON® 100 HVAC AC dažnio keitiklis pastatų inžinerijai.

VACON 100 FLOW pagrindas yra VACON 100 dizainas su papildomomis funkcijomis, pagerinančiomis srauto valdymo procesą. Šis naujasis AC dažnio keitiklis pagerina siurblių sistemos veikimo efektyvumą, nes dėl naujų funkcionalumų, tokių kaip Multimaster ir Multifollower, atsirado galimybė kontroliuoti keletą siurblių vienu metu.


VACON 100 FLOW pasižymi tokiais naujais, vartotojams patogiais ypatumais, kaip pilnas grafinis displėjus su didesniu kalbų pasirinkimu, konfigūracijos pagalba, kuri leidžia lengviau atlikti nustatymus, integruotas intuityvus programavimo blokas, kuris leidžia pritaikyti dažnio keitiklį specialiems poreikiams.


Prietaisas lengvai integruojamas su dažniausiai naudojamais Ethernet komunikaciniais protokolais, tokiais kaip EtherNet/IP, PROFINET IO ir Modbus TCP, Safe Torque Off (STO) (saugaus sukimosi išjungimo) funkcija ir ATEX sertifikuota variklio perkaitimo apsauga.Interautomatika © 2019